Suché šampony

Srdcem všech suchých šamponů Batiste je inovativní formule založená na bázi škrobu, k níž není potřeba používat vodu. Batiste se přizpůsobí potřebám vašich vlasů a zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje.

Použití suchého šamponu Batiste navíc dodá vašim vlasům objem a váš účes tak získá proměnu, kterou si zaslouží. Bez vody! Nastříkejte, vmasírujte a upravte jako obvykle.

Historie značky

Suchý šampon vznikl původně pod záštitou společnosti Schwarzkopf v roce 2001 jako reakce na poptávku po takzvaném suchém mytí. Současná historie Batiste, jak se s ním můžete setkat dnes, začala v roce 2011, kdy značku Batiste koupila americká společnost Church&Dwight, která ji vlastní dodnes.

Síla Batiste je nejen v jejich vysoce účinném složení, které se zakládá na inovativní formuli na bázi škrobu, ale také v krásných a barevných obalech, které rozsvítí každou koupelnu i pracovní stůl a dělají z Batiste ikonickou značku kategorie.

Batiste komunikuje i hlubší kontext než jen instantní osvěžení vlasů a oddálení jejich mytí. Pod heslem YesYouCan se snaží posilovat sebevědomí ve všech ženách po celém světě. My v Batiste víme, že v dnešní době jsou na ženy kladeny nemalé nároky a musí zvládnout spoustu věcí najednou, přitom ale chtějí být stále krásné a upravené. Naše suché šampony jsou jim v této snaze pomocníkem v souladu s #YesYouCan.

Suché šampony Batiste jsou lovebrandem téměř na všech trzích a patří k jedněm z nejprodávanějších suchých šamponů po celém světě. Od svého vzniku posbíral Batiste mnoho ocenění jako top suchý šampón v řadě beauty anket po celém světě. Na českém trhu se od roku 2017 značka pravidelně umisťuje na první příčce ankety časopisu Cosmopolitan „Cosmo Beauty Awards“ jako nejlepší suchý šampon na českém trhu.