Časté dotazy

To, co Vás nejčastěji zajímá, jsme shrnuli do této sekce. A pokud máte jiný dotaz, obraťte se na nás! Rádi zodpovíme jakoukoli Vaši otázku.

Batiste suchý šampon je založen na inovativní formuli využívající škrob, kdy k jeho aplikaci není potřeba používat vodu. Přizpůsobí se potřebám vašich vlasů, zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje. Co víc, Batiste dodá vašim vlasům také větší objem a strukturu a usnadní vám tak vlasový styling. Vlasy se po použití Batiste budou snadněji tvarovat a zapracovávat do jakéhokoli účesu. S Batiste se už nemusíte obávat vynechaného mytí vlasů, nyní dodáte vašemu účesu svěžest kdykoli!

Ano! Pravidelným používáním Batiste dokonce prodloužíte životnost barvy, jelikož nebude nutné vlasy tak často mýt a vysoušet horkým vzduchem (hlavní příčiny blednutí barvených vlasů).

Žádný problém! Pouze se ujistěte, že šampon nanesete pouze na vaše přírodní kořínky a poté ho vmasírujete. Nedoporučujeme zkoušet zbytky šamponu vyčesat, jelikož by mohlo dojít k poškození příčesku nebo prodloužených vlasů. Pokud se pro tuto možnost přesto rozhodnete, postupujte velmi opatrně.

Batiste můžete používat na většinu typů vlasů. Je skvělý, pokud máte jemné vlasy, jelikož jim dodá texturu a objem. Pokud o objem nestojíte, jednoduše po vmasírování šamponu zbytky vyčešte kartáčem. Pokud naopak toužíte po ještě větším objemu, vyzkoušejte Batiste suchý šampon Heavenly Volume, který obsahuje objemový pudr a vašim vlasům tak dodá opravdu nebeský objem, aniž byste měli pocit slepených vlasů.

Batiste suchý šampon funguje na bázi škrobu, který pohlcuje mastnotu a je tedy základní složkou, která dodává vašim vlasům osvěžení. Při jeho užívání tedy opravdu můžete zaznamenat bílý prášek. Pokud však při aplikaci Batiste budete postupovat dle návodu na obalu, riziko bílých skvrn vám nehrozí. Důležitým krokem je Batiste před použitím náležitě protřepat a aplikovat na vlasy rovnoměrně ze vzdálenosti 30 cm. Následně produkt do vlasů pořádně zapracujte, aby došlo k řádnému vstřebání suchého šamponu. Pak už stačí jen lehce pročesat kartáčem a svěží účes je na světě!
Pokud patříte mezi brunetky nebo se pyšníte černou hřívou, je tu pro vás řada Hint of Colour, která obsahuje barevné pigmenty, které přesně splynou s barvou Vašich vlasů a nedají tak vzniknout bílým skvrnám. Navíc zintenzivní Vaši přirozenou barvu a umí zakrýt začínající odrosty anebo šedé vlásky.

Stejně jako všechny stylingové přípravky, které aplikujete na vlasy dodatečně, představují i suché šampony pro vaše vlasy jisté zatížení. Batiste je však přípravek určený pro vaší okamžitou záchranu, ale ne jako dlouhodobá náhrada za mytí vlasů. Pokud tedy budete Batiste používat k jeho účelu, poškození vlasů nebo vysušení pokožky se nemusíte bát.

Suché šampony Batiste mají minimální trvanlivost 3 roky od data výroby.