Batiste merch je tu!

Zbrusu nový merch pro Batiste vytvořila hvězda fashion ilustrace Daniela Art! Výsledek vás nadchne!

Zákaznice a fanynky našich suchých šamponů Batiste jsou krásné, sexy a zároveň roztomilé a plné sebevědomí. Stejně jako samotné Batiste produkty a @danyelaart ilustrace. Z tohoto ideálního spojení vznikly epické mikiny a coffee cupy, které rychle mizí pod rukama.

Důvod není jen jejich líbivost, ale i koncept. Nové mikiny Batiste jsou vyrobené férově a z toho nejlepšího materiálu pod logem Fair Wear Foundation a Organic cotton, jsou zabalené s myšlenkami na přírodu do papírového obalu namísto plastu, a při každém pohledu vám připomenou, že #YesYouCan!

Dobře víme, že další nezbytností, která dodá energii a rozsvítí den na počkání, je šálek dobré kávy nebo čaje. Pokud ho už nestíháte vypít doma, nebo máte chuť na kávu venku a chcete šetřit přírodu, je tu pro vás termo hrneček Batiste. Podle odezvy jde o ideálního parťáka do každé situace.

Jak náš super eco cool Batiste merch získat? Zapojte se s námi do soutěže na vlasovykviz.cz, kde si můžete ověřit své znalosti o vlasech a vyhrát nejen Batiste merch, ale také třeba zásobu Batiste na celý rok! Také nezapomeňte sledovat náš Instagram @batiste_czsk, kde v následujících týdnech představíme řadu možností, jak můžete náš nový merch získat.

Jak se vám nový Batiste Merch líbí?
Řekněte nám to třeba na @batiste_czsk
S láskou váš Batiste tým #YesYouCan