Batiste Hint of Colour!

Bílé skvrny? To rozhodně ne! Ale navíc ještě Hint of Colour… Tónované suché šampóny Batiste jsme pro vás oblékli do nového kabátku! Jak se vám líbí?

Naši tónovanou řadu Batiste dobře znáte. Už řadu let ji pro vás máme ve třech různých odstínech a to Blond, Brunette a Dark. Aplikace těchto suchých šampónů splyne s barvou vlasů. Navíc vám ale tato tónovaná řada může posloužit ještě mnohem více než jenom předcházet bílým skvrnám na vlasech. Jak?

Pigmenty, které jsou obsažené v Batiste suchých šamponech dokáží kromě osvěžení vaší hřívy dodat i dotek barvy neboli hint of colour.

Batiste Hint of Colour vám tedy může posloužit i jako pomocník pro přečkání posledních dnů před návštěvou kadeřníka, kdy zamaskuje začínající odrosty, schová sem tam nějaký ten šedivý vlásek anebo prostě jenom nakopne vaši barvu vlasů ve dnech, kdy máte pocit, že to zkrátka není to pravé ořechové.

Super ne? Usoudili jsme, že je škoda, že tuhle skvělou vlastnost příliš mnoho našich zákaznic neví. A tak jsme se rozhodli Batiste převléknout do nového kabátu, který se touhle parádní funkcí chlubí mnohem více než ten předešlý.

S radostí vám tedy představujeme nově oděnou tónovanou řadu pod názvem Batiste Hint of Colour, která se na vás těší v regále vaší oblíbené drogerie! Nebo za zvýhodněnou cenu na eshopu Kupkosmetiku.cz

S láskou váš Batiste tým
#YesYouCan